Sklep internetowy DobreDrukowanie.pl

produkty/notesy_w_oprawie_twardej
Notesy w twardej oprawie
Transport Gratis!

Notes spełniający twoje oczekiwania

Notes jest nierozłączną częścią każdej firmy, podczas konferencji, notowania swoich przemyśleń oraz do codziennego użytku poza pracą. W naszej firmie każdy notes jest indywidualnie dopasowywany do każdego klienta i spełnia jego najmniejsze oczekiwania. Notes z logo Twojej firmy jest świetną reklamą ,ponieważ praktyczne zastosowanie tego produktu przyda się każdemu i jest to reklama, która nie jest w żaden sposób nachalna, a z drugiej strony zwraca uwagę potencjalnego klienta. Wiadomo już nie od dziś, że pierwsze wrażenie o danej firmie jest najważniejsze, a notesy wyprodukowane przez naszą firmę sprawią ,że będzie ono najlepsze pod każdym względem.

Tradycyjna forma notowania
Nowe technologie już powoli przejmują rynek ,ale cóż zrobić gdy nasz sprzęt ze wszystkimi ważnymi notatkami po prostu się zepsuje ,a my nie posiadamy kopii? To jest prostsze niż możesz sobie wyobrazić! Jeśli chcesz temu zapobiec zamów u nas notes w formie fizycznej i żadna utrata danych nie będzie Ci straszna! Nowoczesny wygląd naszych notesów nie ujmie nikomu uroku podczas ważnych spotkań, a wręcz przeciwnie!

Notesy klejone w twardej oprawie
Notesy w twardej oprawie ważą trochę więcej niż te w miękkiej ,ale unikniemy zniszczenia okładki podczas noszenia go w torbie, torebce, teczce oraz w każdej podobnej rzeczy. Nasze notesy można zamówić w nakładzie 100 sztuk minimalnie. Posiadają one 50 oraz 100 stron. Są one robione na papierze offsetowym 80g oraz chamois 80g. Taki rodzaj notesów jest robiony w wymiarach 80x158 mm, 138x207mm, 172x248mm, 195x287mm. Materiał okładki jest wybierany przez klienta indywidualnie.

Dlaczego warto zakupić notes?
Każdy kto usłyszy takie pytanie odpowie na nie inaczej, ale wszystko sprowadza nas do praktycznej formy notowania oraz do reklamy firmy. Jak wiadomo dużo ludzi korzysta z notesów w wielu miejscach ,a gdy znajduje się na nim logo firmy inna osoba może zwrócić uwagę i zostać nowym klientem, ponieważ dzięki temu dowie się o istnieniu danej firmy bądź o jej produktach. Klient ,który otrzyma notes od danej firmy, poczuje się doceniony i dzięki temu pozostanie na dłużej. Wiadomo od zawsze, że ludzie gdy dostają coś zupełnie za darmo nawet jeśli to jest z logo firmy, z którą współpracują, doceniają daną firmę i robią jej również reklamę polecając ją innym.

parameters
Nie znalazłeś interesujących Cię parametrów?
Summary
Selected parameters:
Format: A4
Weryfikacja plików: Sprawdzenie automatyczne (bez udziału pracownika)

Wybrana kombinacja parametrów jest niemożliwa do wykonania

Serwis w przebudowie, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego - patrz kontakt na stronie.

Circulation

Wybrana kombinacja parametrów jest niemożliwa do wykonania

Serwis w przebudowie, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego - patrz kontakt na stronie.

Notesy w twardej oprawie dobredrukowanie.pl

Oferujemy:

  • profesjonalne doradztwo w zakresie projektu,
  • bezpłatny system analizy i oceny plików PDF przed zleceniem druku,
  • druk i oprawa w nawyższej jakości,
  • jedyny na rynku panel wycen indywidualnych.

Notesy w twardej oprawie – podkreśl prestiż firmy eklsuzywnym notesem. W ofercie mamy również katalogi szyte oraz klejone.

Zobacz naszą ofertę katalogów szytychkatalogów klejonych. Promuj się bez ograniczeń.

Jeśli powyższe parametry nie spełniają Twoich oczekiwań, idź do panelu wycen indywidualnych.

EN Podaj adres e-mail
EN Wysłano kalkulację
Your suggestion

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
EN Ostrzeżenie
EN Sesja wygasła z powodu bezczynności
Logowanie
Utracone hasło
Rejestracja

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych - kuponów rabatowych i informacji o promocjach od PoligrafiaPlus Sp. z o.o. 40-246 Katowice, ul. Porcelanowa 11 na podany adres e-mail w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu przepisów ustawy Prawo telekomunikacyjne przez od PoligrafiaPlus Sp. z o.o. 40-246 Katowice, ul. Porcelanowa 11.

Ładowanie...
Konto nieaktywne
Rejestracja przebiegła pomyślnie
Powiadomienia
brak powiadomień
Ładowanie...