Sklep internetowy DobreDrukowanie.pl

Opinie naszych klientów:

Z serwisu dobredrukowanie.pl korzystamy od dłuższego czasu, jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości realizowanych materiałów, profesjonalnej obsługi i co niezwykle ważne terminowości! Gorąco polecam!

Monika, Small Creative Studio

Super jakość, bardzo dobry preflight. Jak zadzwoniłem - zgodzili się wykonać szybciej, bez problemu.

Łukasz, Meritum IT

Wczoraj odebraliśmy zamówienie. W imieniu naszego zespołu chciałabym serdecznie podziękować za świetnie wykonane katalogi, ulotki oraz fachowe rady podczas przygotowania zamówienia. Wszystkowyszło tak jak się spodziewaliśmy.

Karolina, Renovis Sp. z o.o

Świetny panel partnerski. Reszta też bez zastrzeżeń. Polecam!

Marcin, ActivePro Sp. z o.o.

Lepszej obsługi nie mieliśmy do tej pory. Profesjonalnie i bardzo elokwętna obsługa. Gazetki dotarły ładnie zapakowane. Mogło by być trochę szybciej na ale w sezonie to i tak niezły termin. Dzięki!

Jarek, Oscar

Najfajniejszy serwis w sieci. Bardzo prosty a wszystko da się zrobić. Nawet sam poprawia pliki do druku. Polecam wszystkim

Marzenka, Merllin Studio.

Your suggestion

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
EN Ostrzeżenie
EN Sesja wygasła z powodu bezczynności
Logowanie
Utracone hasło
Rejestracja

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych - kuponów rabatowych i informacji o promocjach od PoligrafiaPlus Sp. z o.o. 40-246 Katowice, ul. Porcelanowa 11 na podany adres e-mail w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu przepisów ustawy Prawo telekomunikacyjne przez od PoligrafiaPlus Sp. z o.o. 40-246 Katowice, ul. Porcelanowa 11.

Ładowanie...
Konto nieaktywne
Rejestracja przebiegła pomyślnie
Powiadomienia
brak powiadomień
Ładowanie...