Sklep internetowy DobreDrukowanie.pl

produkty/Terminarz w twardej oprawie
Terminarze w twardej oprawie

Terminarz – rzecz która przyda ci się wszędzie

Terminarze w biznesie są nierozłączną częścią każdej firmy, aby mieć dobrze rozdysponowany czas taki gadżet na pewno się przyda! Planowanie swojego dnia w pracy jest ważną sprawą dla każdego pracownika. Terminarz jest gadżetem, który swoim istnieniem ma ułatwić nam dysponowanie naszym czasem oraz pokazać nam na kiedy możemy planować daną rzecz w firmie. W większości korzystamy z elektronicznych terminarzy, ale taki gadżet z logo firmy może być świetną reklamą, która przyciągnie klientów. Wprowadzając nowe technologie typu NFC do naszych produktów pokazujemy, że tradycyjne kalendarze nie są wcale symbolem zacofania ani nieznajomością technologii, a wręcz mogą ukazać przez tak małe rzeczy jak innowacyjne są.

Terminarz jako forma reklamy
Terminarze z logo firmy są zawsze dobrą reklamą dla niej i nie są w żadnym stopniu to agresywne reklamy, ponieważ mają praktyczne zastosowanie. Terminarzy nie używają tylko biznesmeni, ale także osoby prywatne by zapisać sobie ważne wizyty bądź wydarzenia. Reklamowanie poprzez taki nadruk sprawi ,że ludzie chętniej będą odwiedzać daną firmę. Każdy gest w stronę klienta od firmy jest dla ich zachęceniem aby do niej wrócić i podjąć współpracę. Wiadomo ,że najbardziej zachęcającą rzeczą dla każdego człowieka jest dostać przydatny gadżet w ramach współpracy.

Dlaczego warto kupić taki terminarz?
Terminarze towarzyszą nam wszędzie i nie ważne czy używamy go w pracy czy poza nią ,jest to bardzo przydatny gadżet ułatwiający nam życie. Planowanie naszego czasu staje się z nim o wiele łatwiejsze i lepiej nam jest ułożyć sobie wszystko tak aby nic ze sobą nie kolidowało. Każdy terminarz będzie wykonany według oryginalnego pomysłu, więc będzie on idealnym odzwierciedleniem danej firmy. Sam wygląd takiego terminarza będzie przyciągał swoim urokiem i może to spowodować napływ nowych klientów zainteresowanych naszą firmą. Terminarze maja różne formaty więc każda osoba dopasuje do siebie idealny rozmiar na miarę swoich potrzeb. Łatwiej znaleźć w tradycyjnym terminarzu informacje niż w elektronicznym, ponieważ mamy pewność ,że nic nie utrudni nam do niego dostępu.

Terminarz w twardej oprawie
Terminarze mamy w różnych formatach B5, A5, A6, A4. Każdy znajdzie coś dla swojej firmy i wybierze idealny format, który będzie spełniał oczekiwania każdego z klientów. Zastosowanie twardej okładki daje nam gwarancje schludnie wyglądającego terminarza bez jakichkolwiek zagięć na okładce.

parameters
Nie znalazłeś interesujących Cię parametrów?
Summary
Selected parameters:
Format: A4 dzienny
Weryfikacja plików: Sprawdzenie automatyczne (bez udziału pracownika)

Wybrana kombinacja parametrów jest niemożliwa do wykonania

Serwis w przebudowie, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego - patrz kontakt na stronie.

Circulation
Druk cyfrowy
Druk offsetowy

Wybrana kombinacja parametrów jest niemożliwa do wykonania

Serwis w przebudowie, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego - patrz kontakt na stronie.

Kalendarze książkowe w dobredrukowanie.pl

Oferujemy:

  • profesjonalne doradztwo w zakresie projektu,
  • bezpłatny system analizy i oceny plików PDF przed zleceniem druku,
  • druk i oprawa w nawyższej jakości,
  • jedyny na rynku panel wycen indywidualnych.

Kalendarze książkowe – świetny sposób organiacji czasu pracy. W ofercie mamy również katalogi szyte oraz klejone.

Zobacz naszą ofertę katalogów szytychkatalogów klejonych. Promuj się bez ograniczeń.

Jeśli powyższe parametry nie spełniają Twoich oczekiwań, idź do panelu wycen indywidualnych.

EN Podaj adres e-mail
EN Wysłano kalkulację
Your suggestion

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
EN Ostrzeżenie
EN Sesja wygasła z powodu bezczynności
Logowanie
Utracone hasło
Rejestracja

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych - kuponów rabatowych i informacji o promocjach od PoligrafiaPlus Sp. z o.o. 40-246 Katowice, ul. Porcelanowa 11 na podany adres e-mail w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu przepisów ustawy Prawo telekomunikacyjne przez od PoligrafiaPlus Sp. z o.o. 40-246 Katowice, ul. Porcelanowa 11.

Ładowanie...
Konto nieaktywne
Rejestracja przebiegła pomyślnie
Powiadomienia
brak powiadomień
Ładowanie...